Neuveriteľné: Česká senzácia sa zapísala do histórie, toto na olympiáde ešte nikto nikdy nedokázal!

Ledecká sa stala prvou pretekárkou na jednej olympiáde, ktorá kedy vyhrala dve zlaté medaily v dvoch rôznych športoch. Pri rozhovoroch preto žiarila šťastím a bavila okolie. „Mám za sebou plno skvelých jázd na snouborde aj na lyžiach. Ale môže za to strašne veľa ľudí. Mám tím, o ktorý sa môžem oprieť, väčšina je tu,“ začala ďakovnú reč vo vážnom tóne a prešla k najbližším.

„Mám tu svoju maminku, ktorá sem priletela trochu sfetovaná, strašne sa bojí lietadiel,“ perlila Ester. „Celou cestou späť ju budem držať za ruku. Dúfam, že si to tu užila a že som jej ten strach aspoň trochu vynahradila. Snáď ju to lietanie naučíme. Som rada, že tu mohol byť ocko a vidieť to... Naozaj som povedala ocko? To je snáď prvýkrát! To sú tie emócie, je toho veľa. Musím sa poďakovať aj svojmu dedovi a dúfam, že zo mňa majú s babičkou radosť. Strašne sa teším, až mu zavolám,“ spomenula otca, speváka Janka Ledeckého i starého otca Jana Klapáča, ktorý reprezentoval Československo v hokeji.

FOTO Najväčšia senzácia olympiády je z Česka: Pod kombinézou skrýva sexi krivky

Na Medailovom námestí v Pjongčangu si vychutnala druhú ceremóniu a česká vlajka viala opäť najbližšie. Stihla sa predtým aj upraviť. „Namaľovala som sa v aute, ale len tak punkovo. Ten chlap, čo ma viezol, letel ako blázon. Takmer som si štyrikrát vypichla oko riasenkou,“ pokračovala zabávačka Ledecká. Žartovala, že na pódiu pre medailistky už bola skúsená. „Jasné, presne som vedela, kam mám ísť, kam sa postaviť a kam zapózovať. Tiež som sa tam trošku motala ako idiot, ale keď máte toľko emócií, je ťažké sa sa obzerať a sústrediť na paniu, ktorá nás viedla.“

Slávny spevák Janek Ledecký sa po zlate dcéry obul do Čechov: Naložil fanúšikom aj štátu!

V pondelok čaká úspešných reprezentantov ČR z Pjongčangu privítanie na Staromestskom námestí v Prahe. „Tá informácia ma trochu šokovala. Musím sa psychicky pripraviť na to, že tam trebárs nikto nepríde,“ smiala sa Ledecká a českí žurnalisti spolu s ňou. Na novú hviezdu zimných športov sa istotne prídu osobne pozrieť tisícky krajanov.

Obrovskú radosť Ledeckej si pozrite v našej galérii TU .

FOTO Francúzska krasokorčuliarka prežila počas vystúpenia nočnú moru: Jej prsník teraz obdivuje celý svet!

Američania majú pred zápasom so Slovenskom strach: Našim hokejistom odmietajú podať ruky!

Nečakane tvrdé slová od bývalej olympioničky: Víťazstvo patrí Kuzminovej, nie Slovensku!

Slovenskí hokejisti dieru do sveta neurobili: USA nám pripravili najtvrdšiu prehru na olympiáde!

FOTO Sexi kópia Angeliny Jolie získala na olympiáde bronz. Teraz jej ho asi zoberú! Za všetko môže jej manžel