Pred pár týždňami sa Hope Solová s manželom Jerramy Stevensom stali prvýkrát rodičmi. Futbalová brankárka sa na Twittri vo videu pochválila, že 4. marca priviedla na svet dvojičky s menami Vittorio Genghis a Lozen Orianna Judith.

„Čo sme robil počas karantény? Ako vidíte, boli sme veľmi zaneprázdnení. Bolo to veľmi stresujúce obdobie. Boli sme mimo domu viac, ako sme chceli byť. Chcela by som sa poďakovať všetkým sestrám a lekárom, ktoré pomohli sa postarať o naše deti,“ vyhlásil Solová.

Solová ohlásila tehotenstvo v decembri. V roku 2018 už o dvojičky prišla. „Doktor povedal, že mi zostáva niekoľko hodín života. Nakoniec mi museli odstrániť vaječník,“ priznala v jedno z rozhovorov Hope. Americká brankárka sa však preslávila aj niekoľkými škandálmi. V roku 2014 ju obvinili z napadnutia synovca a netere. Po štyroch rokov naťahovačiek na súdoch sa zamietli všetky obvinenia. Solová figuruje aj na zozname celebrít, ktorým hackeri ukradli z mobilných telefónov intímne zábery. Na druhej strane Hope nahé fotenia pre prestížne magazíny nikdy neodmietla.  

Pikantné zábery Hope Solovej si pozrite vo FOTOGALÉRII!