Pozrite si športových neverníkov v GALÉRII

Vémola odišiel z Česka do Saint-Tropéz, údajne na pánsku jazdu. Potom, ako mu na internet unikla fotka z párty, na ktorej sa fotil s dvomi obdarenými ženami (medzi nimi aj jeho bývalá frajerka a playmate), to jeho slovenská partnerka Lela Ceterová nevydržala a vynadala mu verejne na instagrame.

„A tie dve ku*vy, ktoré s tebou leteli, vás fotia? Prečo si s nimi nedáš fotku? Nehraj to na instagrame na rodinku. Veľa ľudí vie, že zrovna ty anjel nie si a mne už pretiekla trpezlivosť. Klamstiev už bolo dosť! Zbytočne sa fotíš s chlapmi,“ komentovala pod fotkou, na ktorej Karlos pózoval s kamarátmi.

Toto však zďaleka nie je jediná Vémolova aféra, pri ktorej sa hovorilo o nevere. Ceterovú mal podvádzať aj v čase, keď bola tehotná.

V zozname neverníkov medzi športovcami Vémola zďaleka nie je sám a nájdeme tam viacero Slovákov. Hriešnicu zo Slovenska načapal vlastný muž a vyslúžila si prezývku „notorická nevernica“, hokejová legenda vraj podvádzala ženu pred nosom a futbalová legenda sa tiež neudržala. To je stále len zlomok športovcov, ktorí majú nálepku záletníkov a záletníčok. Pozrite si viac v GALÉRII.