Pozrite si vojnu štylistov kvôli Cibulkovej outfitu v GALÉRII

Bývalá tenistka sa objavila na párty známej kliniky krásy v Prahe, kde bola stredobodom pozornosti vďaka svojmu outfitu. Keď sme oslovili známu štylistku Andreu Ziegler, aby odborným okom zhodnotila Cibulkovej outfit, nešetrila kritikou. „Je úspešná športovkyňa a nechápem, prečo niekto devalvuje jej hodnotu. Opäť pozdravujem toho, kto má tieto mimoriadne štylistické zručnosti. Prečo jej to robí? Prečo ju tak zosmiešňuje?“ kritizovala Ziegler.

Jej hodnotenie naštartovalo Cibulkovej dvorného štylistu Andrea Kusalíka, ktorý zareagoval cez instagram a menoval práve Ziegler, aby bolo jasné, na koho tým mieri. V komentároch sa na jeho stranu priklonili aj známi návrhári ako Lukáš Kimlička či Boris Hanečka.

Kusalík na odpoveď nemusel dlho čakať, Ziegler mu odpovedala rovnako tvrdou reakciou v takmer päťminútovom videu. Vyjadrila sa ku Kusalíkovi a jeho odkazu, vysvetlila, prečo hodnotí tak, ako hodnotí a na rovinu povedala, prečo schytáva Cibulková kritiku za niektoré outfity, ktoré sa stali terčom vtipov.