Maradona a Claudia sa rozviedli v roku 2004 po 24-ročnom manželstve. Počas pôsobenia v Dubaji sa Diego rozhodol vylúčiť ich zo svojej poslednej vôle. Problém nastal, keď Maradona zistil, že mu z účtov zmizlo šesť miliónov dolárov a „nohy dostalo“ aj 458 vzácnych trofejí a suvenírov, ktoré Diego vyzbieral počas kariéry. Futbalista podal žalobu a súdny proces sa vliekol sa roky. Vo všetkom mala byť zapletená už vtedy jeho exmanželka a doplatili na to aj dcéry, ktoré išli s ňou v tom taktiež.

Podľa odhadov mal Maradona počas života zarobiť približne pol miliardy dolárov, ale reálne mu zostalo od 75 do 100 miliónov. Práve o toto bohatstvo prišli jeho dcéry. Ale kto bude dediť? Diego mladší sa zatiaľ o dedičstvo príliš nezaujíma. „Je to posledná vec, ktorá ma po smrti otca trápi,“ vyhlásil.

Maradona podľa neoverených správ by mohol mať až jedenásť detí. Po pohrebe sa ozval mladý muž Santiago Lara, ktorý žiada exhumáciu tela Diega, aby sa potvrdilo otcovstvo. Legenda zanechala po sebe veľkú stopu a jeho meno bude aj naďalej zarábať. A vojna o dedičstvo bude mať niekoľko bitiek.

Čo kde vlastní Maradona si pozrite TU!