Pikantné zábery z uspokojovanie sa dvojice na luxusnej jachte si pozrite TU!

Na pláži sa išiel pre svoje dve malé deti rozkrájať. Conora juniora a dcérku Croiu niekoľkokrát vykúpal v mori, keď bolo treba ponatieral krémom a odložil aj masku tvrďasa a zobral do rúk lopatku a formičky na piesok. Po večeroch ich zas vozil v novom Lamborghini. Jeho partnerka Dee Devlin (32) ani neverila vlastným očiam, kde sa to v ňom berie. Po večeroch

Ír ohlásil v júni koniec kariéry a tak má času na rozdávanie. No nielen času, ale asi aj testosterónu či adrenalínu v krvi. Nahromadené hormóny musí niekde vybiť a o to sa v posledných týždňoch miesto bojovníkov postará partnerka. Len Conor tak trochu zabúda, že každý jeho krok je sledovaný početnými zástupmi paparazzov. Aj na dovolenke vo Francúzsku sú mu stále v pätách. Dokonca si našli ideálne miesto, aby mohli nafotiť intímne „hrátky“ bojovníka a írskej biznismenky.

 

Fotografi prichytili dvojicu, ako si navzájom vymieňajú nežnosti. McGregor nemohol odolať Dee a začal ju bozkávať na palube luxusnej jachty. Vyrušila ich až dcérka Croia, ktorú však ihneď „spacifikovala“ opatrovateľka. Do roboty sa mohla dať teda Dee. Svet obleteli zábery, ktoré prinútia mnohých sa zamyslieť, či sa mu nedostalo orálne uspokojenia.

Bozkami schádzala nižšie pod Conorov žalúdok. Hviezda UFC  jej pritom držal vlasy  a mal na tvári blažený výraz. V tom najlepšom McGregor zakryl partnerku dekou. Pravdepodobne si uvedomil, že to nie je len on, kto si užíva orálny sex od Dee.

Pikantné zábery z uspokojovanie sa dvojice na luxusnej jachte si pozrite TU!