POZRITE SA NA ROZKOŠNÉ BÄBÄTKÁ, KTORÉ SA NARODILI NAŠIM ŠPORTOVCOM V ROKU 2020

Aktuálny rok, ktorý už o niekoľko desiatok hodín vystrieda nový, 2021, môžeme skutočne označiť ako babyboom v slovenskom športe. Posledným slovenským športovcom, ktorý sa stal otcom, je futbalový reprezentant talianskeho giganta Interu Miláno Milan Škriniar. Priateľka Barbora Hrončeková mu v polovici októbra priviedla na svet dcérku Charlotte. Prednedávnom mal podobnú česť aj jeho spoluhráč z národného tímu Patrik Hrošovský, ktorému manželka Klára porodila syna Alexandra.

Spomínaní páni nie sú ani zďaleka jediní, korí mali tento rok dopriaty tento magický okamih. V júni sa stala hrdou matkou bývalá hviezdna tenistka Dominika Cibulková, ktorá vo Viedni priviedla na svet synčeka Jakubka. Pred nimi sa z prvého prírastku do rodiny tešili MMA zápasník Attila Végh s manželkou Natáliou, ale aj legendárny hokejista Marián Gáborík.

Navyše, aby to nebolo málo, prírastok očakáva aj ďalší slovenský futbalový reprezentant Lukáš Haraslín, ale aj naša najsexi fitnesska Timea Trajtelová. V GALERII nájdete všetkých našich športovcov, ktorým sa narodili dieťarká v roku 2020.