Pozrite si nahé FOTO Huvarovej v GALÉRII

„Kde si nechala prsia?“ napísal jeden z followerov Huvarovej na sociálnej sieti v správe, ktorú hokejová trénerka odhalila verejnosti.

Češka je známa tým, že jej vyzliekanie nerobí problém, prijala dokonca ponuku na fotenie pre Playboy. Okrem pochvál na adresu jej vypracovaného tela občas dostane aj nepríjemné správy, ako od „fanúšika“, ktorý skritizoval jej dekolt.

„Ja si teda myslím, že nie každá žena musí mať za každú cenu silikóny, alebo áno? Pamätajte si, že kúpiť si prsia je to najjednoduchšie riešenie. Ja som ich mohla mať zadarmo a povedala som nie. Raz, po deťoch alebo na starobu, keď budem prsia hľadať pri kolenách, potom to budem riešiť, ale zatiaľ nie je čo,“ verejne odpísala kritikovi Huvarová a pridala aj vtipný záber hore bez.

Ten však zďaleka nebol tým najodvážnejším, čo predviedla. Trénerka predviedla často celému svetu telo bohyne, keď vyzliekla nielen šaty, ale aj podprsenku a nohavičky a fanúšikom sa tak naskytol pohľad na jej odhalené poklady, ktoré skrýva v spodnej bielizni.