Favoritom je Terminátor z Olomouca

Bojovník Karlos Vémola sa ako prvý Čech dostal do najprestížnejšej organizácie UFC a jeho prezývka Terminátor rozhodne nie je náhodná. Svojich súperov sa snaží čo najrýchlejšie dostať na zem a bleskovo ich poraziť. Jeho bilancia je 26 výhier, 5 prehier a verí si aj proti Véghovi. „Už dlho tvrdím, že som česko-slovenská jednotka, a toto je pre mňa jedinečná možnosť, ako to dokázať. Pokiaľ však neporazím Attilu, tak mi to nikto neuverí,“ vyhlásil.

Tip na stávku: Sú vám reči Terminátora ukradnuté a veríte Attilovi? Tak si stavte vo Fortune na jeho víťazstvo. So stávkou bez rizika môže teraz každý nový hráč za 30 eur získať vďaka kurzu 3.63 až 109 eur. Ak by to nevyšlo, svoj vklad dostane späť a môže si staviť znovu.

Végh chce zabudnúť na posledné k. o.

Bývalý šampión druhej najlepšej organizácie na svete Bellator naposledy doma prehral s Američanom Zwickerom systémom k. o., ale do zápasu s Vémolom rozhodne nejde v porazeneckej nálade. Práve naopak! „Z tej prehry som si zobral len pozitívne veci a nakopla ma, lebo pre niečo sa to muselo stať. Hlavné je, aby sme z toho spravili brutálny zápas. Keď vyhrá Karlos, tak mu podám ruku a pogratulujem mu. Ale viem, že to tak nebude a zvíťazím ja,“ povedal Végh.

Tip na stávku: Najlepšou obranou je útok. Čo ak Attila šokuje súpera a ukončí zápas tvrdým úderom už v prvej minúte? Stavte si na to s kurzom 15 a každý novoregistrovaný stávkar môže k tomu navyše využiť bonus 20 eur k prvej stávke.

Vémola má strach z nenávisti Slovákov

Proti sebe sa postavia dvaja najznámejší bojovníci, ktorí prekročili hranice svojich krajín. Nečudo, že o lístky bol enormný záujem. Galavečer bude sledovať beznádejne vypredaná aréna s kapacitou väčšou než 19-tisíc miest, hoci vstupenka do prvého radu stála vyše 1 300 eur. „Na česko-slovenskej scéne sme ikony a ľudia si túto bitku zaslúžia. Ak by sme tento súboj nespravili, raz by sme si to vyčítali. Mojou najväčšou obavou je, aby ma po porážke Attilu nezačali slovenskí fanúšikovia nenávidieť,“ povedal Vémola.

Tip na stávku: Myslíte, že ani za takú vysokú cenu fanúšikovia neuvidia celý zápas a skončí sa predčasne? Tak si skúste staviť, že diváci uvidia k. o. alebo technické k. o. K dispozícii máte kurz 2.2 a k tomu môžete dostať bonus až do výšky 1 000 eur.

Slovenské kladivo vie, na čo musí reagovať

Attila Végh má na konte 32 víťazstiev, 8 prehier a 2 remízy, ale vie, že jeho druhý životný zápas po Bellatore ho čaká už v sobotu. Čo by teda mohlo platiť v súboji o trón česko-slovenského kráľa? „Karlos je veľmi silný bojovník a jeho najsilnejšou stránkou je take down (zhodenie súpera na zem). Ja som však pripravený, aby som ten útok ustál. Nemám z toho obavu, už vopred s tým totiž počítam,“ priznal.

Tip na stávku: Zápas sa možno rozhodne až na body. Ak práve po takomto priebehu očakávate triumf Végha, stavte si s kurzom 8 a so stávkou bez rizika vo Fortune. Každý novoregistrovaný hráč tak má šancu vyhrať až 240 eur.

Stavte si na Attilu a vyhrajte!

Aj vy chcete zápas storočia prežívať ešte viac? Teraz na to máte jedinečnú príležitosť. Využite skvelú ponuku Fortuny a stavte si na celkový triumf Attilu Végha s lákavým kurzom, či uštedrí svojmu súperovi     k. o., vyhrá na body alebo koľko kôl bude súboj trvať. Pre každého novoregistrovaného hráča je teraz pripravený atraktívny bonus – stávka bez rizika až do výšky 30 eur. Ak vám nevyjde, svoj vklad dostanete jednoducho naspäť. A to už sa oplatí vyskúšať!

                                        Chcem si staviť na svojho favorita