Zábery milostnéhotrojuholníka si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Len takna pripomenutie, Wanda obvinila svojho manžela z nevery. Najala si na neho súkromného detektíva a dokonca mu nechala hackermi napadnúť telefón. Povyťahovali z neho naozaj pikantné správy a Wande viac nebolo treba. Zverejňovala jeden pikantný status za druhým a dokonca sa chválila, ako sa dobre cíti bez obrúčky. Dramaqueen, ktorá v minulosti podviedla svojho manžela práve s Maurom, to nakoniec vzala a vrátila sa k útočníkovi Paríža Saint Germain. 

"Boli mse šťastní, pozerali sme si spoločné fotografie z posledných mesiacov. To, čo sa nakoniec stalo, ma veľmi ranilo. Každý deň som prosila Maura o rozvod," priznala sa preslávená blondína a dodala: "Keď si uvedomil, že už niet cesty späť, povedal mi, že takto nemôžeme pokračovať a že ak to je jediný spôsob, ako ukončiť trápenie a bolesť, tak by sme to mali urobiť."

Dvojica spoločne navštívila právnik. napriek tomu, že bol v hre obrovský majetok aj deti, tak sa rýchlo dohodli a podpísali rozvodovú zmluvu. Lenže Mauro vytiahol eso z rukáva, ako by zachraňoval v nadstavenom čase finále Ligy majstrov. Wande napísal  list. "Ešte mi nikto nenapísal taký list: 'Dal som Ti všetko a všetko už máš, dúfam, že budeš šťastná, pretože by ma to veľmi potešilo.' A potom som si niečo uvedomila. Mám všetko, ale nemám nič, keď nie som s ním. Som siistá, že tieto zlé chvíle, ktoré prežívame, nás posilnia ako pár aj rodinu. Milujem ťa, Mauro" zakončila Wanda. 

Zábery milostnéhotrojuholníka si pozrite vo FOTOGALÉRII!