Záber Cibulkovej, ktorý vyvolal na Slovensku vášne si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Niektorých ľudí touto fotografiou šokovala, pretože sa zdalo, že je na nej úplne nahá. Najúspešnejšia slovenská tenistka v histórii je známa tým, že na sociálne siete v minulosti rada pridávala pikantné zábery, ktorými neraz ohúrila verejnosť. Tentoraz to malo však aj opačný efekt. Niekoľko z jej fanúšikov ju za to skritizovalo a označili to za nevhodné v tomto stave. „Toto je už podľa nevkusné. Pani Cibuková, vy už neviete, čo so sebou,“ písala do komentárov jedna z rozhorčených fanúšičiek.

 Na druhej strane, drvivá väčšina priaznivcov to zobrala pozitívne. Bývalej svetovej štvorke zaželali veľa zdravia v tehotenstve a jej pokus o umelecké stvárnenie ťarchavosti neodsudzujú. „Aké zlaté bruško, nech sa bábo v najlepšom zdravíčku narodí,“ odkázala ďalšia fanúšička.

A ako vníma spomínaný záber samotná Dominika Cibulková? „Na tej fotke mi nepríde nič divné, veď tam nie som nahá. Mne len cez bruško nevidno gaťky, pretože ich zakrýva a vyhrnula som si tričko. Podľa mňa je to práveže veľmi milý a zlatý záber, nakoľko na mne ležia naše psy. Netreba v tom hľadať nič špeciálne,“ prezradila exkluzívne pre Šport24.sk Cibulková, ktorá celú situáciu zobrala s veľkým humorom.  

Kontroverzný záber Cibulkovej si pozrite vo FOTOGALÉRII!