Miesto posledného odpočinku Bryant si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Ikona deravých košov zahynula spolu s dcérou a ďalšími šiestimi ľuďmi počas leteckého nešťastia na konci januára. Bývalého hráča LA Lakers a reprezentanta USA spolu s dcérou už v piatok počas tajného obradu v Pacific View Memorial Park v Orange County v Kalifornii.

I keď Holywood produkuje každý rok niekoľko legiend, tak v Pacific View Memorial Parku ich nepochovávajú. Samotný cintorín sa nemôže pochváliť slávnymi menami americkej histórie či šoubiznisu. Pochovaný tam je tam zo zvučnejších mien herec John Wayne a teraz už aj Bryant. Možno aj preto si ho rodine zvolila. Na druhej strane je to najbližší cintorín k domu Bryantovcov. Vzdušnou čiarou je vzdialený len tri kilometre. Po ceste je to sedem.

„Manželka Vanessa a rodina chceli, aby pohreb bol tajný. Obrad bol pre všetkých mimoriadne ťažký, pretože je pre nich náročné pochopiť, že stratili dve milované osoby,“ povedal zdroj pre Entertainment Tonight.

Verejná rozlúčka sa však ešte len chystá na nedeľu 24. februára. Číslo dátumu nosil Bryant na drese a ceremónia sa bude konať v Staples Center v Los Angeles, kde Kobe odohral celú kariéru v drese Lakers. Sú však obavy, že kapacita 20-tisíc nebude stačiť. „Sme mesto, kde ľudia veria. Veria v niečo väčšie, ako sme my. Urobíme všetko pre to, aby sme umožnili prísť každému, kto chce,“ povedal starosta Lon Angeles Eric Garcetii.

Miesto posledného odpočinku Bryant si pozrite vo FOTOGALÉRII!