Pozrite si šokujúci Cibulkovej outfit a tvrdé slová stylistky v GALÉRII

Bývalá tenistka sa v hlavnom meste Česka objavila na párty známej kliniky krásy. Medzi prominentnými hosťami to bola práve Cibulková, kto pútal zrejme najväčšiu pozornosť, a to práve kvôli jej outfitu. Obliekla si úsporné čierne body, na ktorých sa vynímala sieťovina dotvárajúca efekt šiat. Cibulková všetko zaklincovala bohatým perím na rukávoch.

Zrejme sa opäť inšpirovala Kim Kardashianovou, ktorá je jej vzorom v oblasti módy, pretože tá sa v minulosti taktiež predviedla v sieťovine. Cibulková si však za svoj pražský outfit vyslúžila nielen dávku vtipov na sociálnej sieti, ale aj mimoriadne ostré slová známej stylistky Andrei Ziegler.

Tú sme oslovili, aby svojím odborným okom ohodnotila Cibulkovej outfit a po pohľade na najnovší extravagantný kúsok si nedávala servítku pred ústa. „Keď som toto videla, chvíľu som sa musela štípať do ruky, či vidím dobre,“ povedala pre náš portál Ziegler a spustila ostré hodnotenie, ktorým nenechala na Cibulkovej ani nitku suchú. Pozrite si celé hodnotenie v GALÉRII.