POZRITE SI PIKANTNÉ ZÁBERY HVIEZDNEJ ŠPORTOVKYNE V GALÉRII

Keď mala 16 rokov, jej športový život nemohol byť dokonalejší. Na vrcholných podujatiach zbierala medailu za medailou, v Holandsku sa stala športovkyňou roka. S úspechmi prišli ruka v ruke tlak a očakávania a tie nezvládala. Navyše, financie zverila do rúk rodičom, ktorí drvivú väčšinu z nich utratili.

Keď Verona pred olympiádou v Pekingu 2008 nečakane ukončila kariéru, rodičia ju vyhodili z domu. „Keď som sa po tomto vyhlásení vrátila domov, zistila som, že otec vymenil všetky zámky na dverách a ocitla som sa na ulici. S priateľom sme prespávali v aute,“ tvrdila Holanďanka.

Dva roky bola bez domova, peniaze na účte sa míňali. V supermarketoch žobrala o jedlo, neskôr ju okolnosti dohnali k drobným krádežiam a dokonca skúsila vydierať pár, ktorý nachytala na záletoch. Van de Leurovej však tento pokus nevyšiel a skončila za mrežami.

Keď sa odtiaľ dostala, prišla nečakaná ponuka, ako zarobiť peniaze: porno. Bývalá vrcholná športovkyňa nevidela inú možnosť a kývla aj so svojím priateľom. „Erotický biznis nebola voľba, ale východisko. Najskôr som robila erotickú šou cez webkameru, po mesiaci alebo dvoch sme s priateľom rozbehli vlastný biznis v porne, ale pracovali sme len spolu,“ popísala detaily svojej zárobkovej činnosti Van de Leurová, ktorá teraz vydáva knihu o svojom životnom príbehu s názvom „Jednoducho Verona“.