SEXI dcéry športovcov nájdete TU!

Na športové úspechy už len spomínajú a pre mnohých fanúšikov sú dnes legendy. Slovenskí športovci sa však nenudia ani po tom, ako ukončili svojej kariéry. Počas nich si stihli založiť rodiny a na svoje deti môžu byť takisto hrdé. Navyše sa niektorí z nich môžu pochváliť viac než pohľadnými dcérami, na ktorých by ste mohli nechať oči. 

Krásne dievčatá úspešných reprezentantov by sa veru nestratili ani v súťažiach krásy a fanúšikom robia radosť aspoň na sociálnych sieťach, kde sa svojimi dokonalými krikvami rady pochvália. Niektoré taktiež zdedili športové gény, kým ďalšie sa venujú veciam, ktoré so športom majú len málo spoločného. 

Krásnou dcérou sa môže pochváliť napríklad futbalový tréner Martin Ševela. Jeho Viktória spôsobila ošiaľ ešte počas galavečera Futbalista roka 2018, kam ju súčasný kouč poľského Zaglebie Lubin zobral. „Aj ja som postrehol, že dcéra nám rastie do krásy. Odmalička vyrastá vo futbalovej rodine, tak je prirodzené, že má k tomuto športu vzťah. Preto sa rada zúčastňuje podobných akcií,“ prezradil nám pred dvoma rokmi Ševela. Veru, za jeho sexi dcérou by sa na ulici otočil nejeden chlap.