FOTO Takto sa do nej zaľúbil! Príbeh lásky Saganovcov odštartovala náhoda

Barteková mala naposledy vážny vzťah so športovým trénerom Petrom Likérom, ktorý momentálne tvorí pár s tenistkou Rebeccou Šramkovou. V roku 2016 prišiel definitívny krach ich spoločného vzťahu. „Momentálne nemám žiadneho priateľa a som voľná. Uvidíme, možno sa to zmení už tento rok. Mám autíčko dosť veľké na to, aby sme sa vozili dvaja,“ prezradila s úsmevom Barteková.

Strelkyňa v brokovej disciplíne skeet je stále mladá, avšak biologické hodiny tikajú veľmi rýchlo.

„Rodinku som plánovala už po olympiáde v Riu. Okolnosti však boli také, že sa nezakladalo nič a trošku som sa vrátila o krok späť. Môžem ale povedať, že som vo veku, keď som otvorená všetkým možnostiam a už je to len o tom, aby som našla toho správneho muža, ktorý bude stáť po mojom boku,“ pokračovala v dobrej nálade 33-ročná kráska.

Slovenská olympionička Barteková prehovorila o svojom súkromí: Môj vysnívaný chlap musí mať...
Zdroj: archív

Barteková, ktorá sa v roku 2013 stala členkou Medzinárodného olympijského výboru za komisiu športovcov, si nevie vysvetliť, prečo stále nedokáže nájsť toho pravého. „Je veľmi ťažké povedať, prečo nemám nikoho. Je to skôr otázka na všetkých chlapov okolo mňa. Alebo jednoducho nemám šťastie v láske."

Aj keď to je hudba budúcnosti, Danka prezradila, aký je jej vysnívaný chlap a koľko by chcela mať detí. „Vysnívaný chlap podľa mňa neexistuje. Radšej si nedávam žiadne predstavy, aby to bolo také, že keď to príde spontánne, nech som prekvapená. Musí mať však charizmu, ktorá z neho bude vyžarovať. Je ťažké plánovať, koľko detí budem mať. Pokiaľ však bude podpora od partnera, verím, že dve by sme zvládli,“ uzavrela o svojom súkromí bronzová medailistka z olympiády 2012 v Londýne.