Populárny spevák podporuje dcéru pri všetkom, čoho sa chytí. Do jej kariéry vrazil už tisícky eur. „Tak ako vo všetkých športoch je aj v lyžovaní je časť ambicióznych otcov, ktorí tomu venujú všetok svoj čas, a ktorí sa za deti bijú na schôdzach zväzu a pri rozdeľovaní financií. To sme my nikdy nerobili a vždy sme v tomto smere skončili s dlhým nosom. Ale napriek tomu naozaj nič neľutujem,“ vyrozprával známy spevák.

Trapas na celý život. Lobotkov sen, vulgárne florbalistky či hrozný moderátor RTVS: NAJväčšie katastrofy pred kamerami

Mnoho trénerov bolo proti, aby robila snoubording a lyžovanie zároveň. Spočiatku nemala na to ani peniaze. Práve snoubordom si urobila vo svete zvučné meno a zarobila si na lyže. „Súťažná sezóna má štyri mesiace, ale k tomu je potrebné pripočítať ešte minimálne šesť mesiacov tréningu. Dokopy to vyšlo okolo troch miliónov korún (118.400 eur). Teraz je však Ester veľmi dobre fungujúci podnik a už si na to všetko zarába sama,“ odhalili rozpočet olympijskej víťazky.

Slávny spevák Janek Ledecký sa po zlate dcéry obul do Čechov: Naložil fanúšikom aj štátu!
Zdroj: Profimedia.sk

Vybojovala zatiaľ jediné zlato pre Českú republiku pod piatimi kruhmi v Pjongčangu. Ako to chodí aj na Slovensku, tak aj Ledecká je rodinným produktom. „Ester si vážia viacej v zahraničí ako doma. Samozrejme, veľmi si váži podporu domácich fanúšikov, úplne rovnako si ale váži fanúšikov zo zahraničia. Nemá pocit, že by tejto republike niečo dĺžila, alebo že by s ňou mala spoločného niečo viac než to, že sa to narodila a hovorí po česky. Ale platí tu dane,“ rozohnil sa jej otec a dodal: „Sme v Čechách, tu sa úspech neodpúšťa.“

Nečakane tvrdé slová od bývalej olympioničky: Víťazstvo patrí Kuzminovej, nie Slovensku!

Brat Ester Jonáš, momentálne maliar, bol taktiež juniorským reprezentantom na snouborde. „Mali šťastné detstvo. Do školy sme ich neposielali a učili sme ich doma. Skrátka sme sa deťom venovali a podporovali ich v tom, čo ich bavilo,“ uzavrel spevák Ledecký.

FOTO Francúzska krasokorčuliarka prežila počas vystúpenia nočnú moru: Jej prsník teraz obdivuje celý svet!

FOTO Slovenský internet sa baví na olympiáde: Podal si hokejistov, Kuzminovú a aj moderátora RTVS!

Nečakaný odkaz slovenských olympijských legiend Kuzminovej. Takáto je krutá pravda!