Srbského futbalistu začali v Srbsku trestne stíhať za porušenie karantény. Dvadsaťdvaročný útočník Realu Madrid priletel do vlasti zo Španielska, ale namiesto toho, aby bol v povinnej izolácii ho prichytili v meste na oslave jeho priateľky. Futbalisti "bieleho baletu" museli ísť 12. marca do nútenej karantény, pretože v tréningovom centre mohli prísť do kontaktu s basketbalistom Realu, ktorého testovali pozitívne na nový koronavírus. Ani to však Joviča nezastavilo, aby sa stretol s priateľkou Sofijou Miloševičovou (29), s ktorou čakajú prvé dieťa.

Športová zlatokopka

Luka nie je pre Sofiu prvým športovcom po boku. Pred ním randila so záložníkom Fiorentíny, As Ríma a teraz Besiktasu Adamom Ljajičom. Boli ako srbskí beckhamovci a mali sa brať, ale po troch rokoch sa ich vzťah rozpadol. Miloševičovú spájalo aj s tenistom Viktorom Troickým, ktorý bol dokonca svetovou dvanástkou. Šuškalo sa aj o jej vzťahu s futbalistami Duskom Tošičom a Antem Rebičom. Jovič sa kvôli nej rozišiel s manželkou dvojročnéeho syna Andjelou Manitasevičovou.

Svojimi propozíciami s výškou 175 centimetrov, plavými vlasmi a modrými očami bola pre chlapov ako magnet. Modelku začala robiť už ako 14-ročná, keď nafotila kampaň pre Diesel. Po mólach sa prechádzala v New Yorku aj v Miláne. Od toho si bude musí dať na pár týždňov pauzu, keďže s Jovičom čaká prvé dieťa.

Sexi zábery modelky Sofie si pozrite vo FOTOGALÉRII!