Pozrite sa, čo odhalila Georgina, v GALÉRII

Párik sa pochválil záberom, na ktorom sa celá rodina kúpe v bazéne na nafukovačkách. Ronaldo, ale aj jeho štyri deti, zostali tentokrát v tieni Georginy. Tá na nafukovacom kvôli neposlušným plavkám nechtiac odhalila viac, ako mala. Fotografiu zdieľali aj slovenské weby na sociálnych sieťach a fanúšikom neposlušný rozkrok Georginy neunikol.

„Priznajte sa, kto si dal zoom na koníka?“ napísal k fotografii Toni. „Ale kôň je vysmiaty,“ glosoval Jozef. „Kde má Georgina spodok plaviek?“ pýtal sa Denis, pretože na fotografii to naozaj vyzeralo tak, akoby bola sexi Georgina dole bez. Viacerí „odborníci“ z komentárov reagovali že tento pohľad spôsobila skutočnosť, že plavky boli zarezané v intímnych partiách, a preto odhalili aj to, čo malo zostať skryté.

Dráždivý pohľad na Georginu na rodinnej momentke nie je prvý z posledných týždňov. Ronaldova partnerka dráždila fantáziu fanúšikov hneď niekoľkokrát, či už z posilňovne, pri vešaní spodnej bielizne, čo robila bez nohavíc či teplákov, a populárny párik už tradične nachytali paparazzi fotografi pri poriadne šteklivom opaľovaní sa.