Pozrite si FOTO z prvého stretnutia Rolins a Nedvěda v GALÉRII

Prvý záblesk sympatií prišiel už v roku 2011, keď sa obaja stretli na spoločnej kampani na športové oblečenie. „Ja si to fotenie, napríklad, vôbec nepamätám. Je to ale vtipné. Pre Pavla je jedenástka osudové číslo, mal ju na drese. To číslo sa nám teraz dosť často objavuje v živote v rôznych súvislostiach, takže niečo na tej jedenástke asi bude, ako hovorí Pavel,“ povedala Rolins v relácii Showtime, cituje ju web cnn.iprima.cz.

Keďže neprerazila len vo svete hudby, ale aj módy, cestovala kvôli tomu často aj do Talianska. „Myslím, že keby som nebola takzvane za rohom v Taliansku, ku spoločnému stretnutiu v Prahe by len tak nedošlo. Priznávam, trochu tomu pomohli naši spoloční kamaráti a Pavel, ktorý mi kúzelným spôsobom dlho dvoril. Roky som od neho dostávala kvety k narodeninám. Potom ma v Taliansku pozval na kávu a bolo jasné, že sa zachvela zem,“ priznala speváčka.

Rolins tvrdí, že z Nedvěda má radosť aj jej rodina. Obľúbila si ho jej dcéra Laura a radosť z nového partnera vraj má aj Laurin otec a Darin bývalý partner Matjej Homola. Potom, ako sa prevalil ich vzťah, prezradila, že s bývalým českým futbalistom randí už pol roka. Párik strávi spolu aj záver tohto roka. „Pavel bude na Štedrý deň s rodinou, rovnako ako ja budem s Matejom a Laurou. Obdobie medzi sviatkami už strávime spolu, nový rok spoločne s Laurou a pár priateľmi privítame v Taliansku v horách. Na to sa veľmi tešíme,“ dodala speváčka.