Pár sa stretával od začiatku tohto roka a spočiatku to vyzeralo, že by to mohlo vyjsť. Zaľúbené fotografie na sociálnych sieťach striedalo spoločné vystupovanie na verejnosti. Lenže na začiatku júla prišiel šok.

„Ľúbim tohto človeka a svojim spôsobom vždy budem. V prvom rade, nevedela som, kto to je, lebo futbal som dovtedy videla nulakrát a potom som nevedela, aký je, ale potešilo ma, že je normálny a ľudský, vtipný a hebučký,“ vyznala sa zo svojich pocitov Grešová a dodala: „Ale mám vnútornú potrebu dať veci na pravú mieru. Bohužiaľ, s Robom už nie sme spolu. Nepíše sa mi to ľahko. Predstavy o živote a láske sú to, čo môže ľudí buď navždy spojiť alebo rozdeliť. Držím mu silno palce v osobnom aj pracovnom živote.“

Martina priznala prvý rozchod s Robom na sociálnej sieti.
Martina priznala prvý rozchod s Robom na sociálnej sieti.
Zdroj: Instagram

Odkaz však za chvíľu zmizol a pár si už opäť užíval spoločné chvíle. Najprv v romantických Benátkach a potom aj na spoločnej dovolenke na Cypre, odkiaľ módna návrhárka odchádzala so zošitou perou. Rozbila si ju O Vittekovu hlavu. Láska z nich však po dvoch mesiacoch opäť vyprchala. Dôkazom môže byť instagramové konto Greššovej, na ktorom nie je ani stopy po vzťahu s kanonierom „Robogólom“.