Pozrite si odhalené FOTO olympijskej víťazky v GALÉRII

Ruska získala najcennejší kov v synchronizovanom plávaní, pred olympiádou sa spoliehala aj na slová lekárov. „Spoliehala som sa na výskum lekárov, konzultovala som to aj s tímovým doktorom. Vedecká komunita tvrdí, že ak potrebujete výbušnú silu, musíte mať sex. A ak aj vy sami máte pocit, že vám sex pomáha, pokračujte v tom,“ hovorí Šiškinová.

Zároveň dodala, že vzrušenie pred súťažou môže mať výhodu pre testosterón a svalovú hmotu. „Sex bez orgazmu pred súťažou je vhodný pre tých, ktorí k dosiahnutiu najlepších výsledkov potrebujú svalovú silu,“ pokračuje Ruska.

Olympijská šampiónka zároveň vyhlásila, že trénovanie s veľkými prsiami je náročné a vyvrátila jeden mýtus. „Zvykne sa hovoriť, že prsia vás držia nad vodou, ale je to mýtus a opak je pravdou. Trénovať s veľkými prsiami je mimoriadne náročné.“

Mnohé športovkyne s veľkými prsami si ich dajú zmenšiť. „Kombinácia ťažkostí niekedy vedie k tomu, že športovkyne sa uchýlia ku zmenšeniu pŕs. Operácie sú zložité a nákladné a vizuálny výsledok nie vždy spĺňa očakávania,“ dodala Ruska, ktorá rada odhalí krivky na dráždivých záberoch.

Pozrite si odhalené FOTO olympijskej víťazky v GALÉRII