Pozrite si obnažené FOTO Javorčekovej zo zrušeného profilu v GALÉRII

Influencerka a najsexi cyklistka sveta, ako ju v minulosti označili zahraničné weby ako The Sun či Marca, prišla o svoj účet na instagrame. Okamžite sa špekulovalo o tom, že za to mohli obnažené fotky, ktoré rada pridávala a za ktoré jej v minulosti instagram opakovane vymazával príspevky.

Na novom profile však Javorčeková tvrdí, že prsty vo vymazaní účtu má jej blízka osoba. “Asi aj viem, kto tieto škody napáchal. Pravdepodobne to je jedna z mojich najbližších osôb. Viac o tom poviem, keď budem mať viac dôkazov,“ povedala na instagrame.

Javorčeková pridala aj print screen upozornenia, ktoré jej prišlo od správcov instagramu a ktoré bolo skutočným dôvodom zrušenia účtu. „Vraj som mala rasistické narážky, propagovala som sebadeštrukčné správanie či dokonca týranie zvierat. Tí, ktorí ma sledovali, vedia, že takéto niečo som nerobila, nepridávala, takže verím, že je to len o tom, že Instagram je veľká komunita ľudí a ten algoritmus to vyhodnotil ako správanie, ktoré je neprípustné pre verejne známu osobu,“ odhalila influencerka.