3.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Zjazd mužov (Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat)
5.30 h SNOUBORDING: Slopestyle - 1. kolo kvalifikácie žien (Klaudia Medlová)
6.32 h SNOUBORDING: Slopestyle - 2. kolo kvalifikácie žien (Klaudia Medlová)
12.00 h SANE: Jednotlivci - 3. a 4. jazda (Jozef Ninis, Jakub Šimoňák)
12.15 h BIATLON: rýchlostné preteky mužov na 10 km (Matej Kazár, Tomáš Hasilla, Martin Otčenáš, Michal Šima, Šimon Bartko)

Program finálových disciplín (7 finálových disciplín)
3.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Zjazd mužov
3.04 h SNOUBORDING: Slopestyle - 3. kolo finále mužov
7.15 h BEH NA LYŽIACH: Skiatlon mužov na 15+15 km klasickou a voľnou technikou
8.00 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Preteky mužov na 5000 m
12.00 h SANE: Jednotlivci - 3. a 4. jazda
12.15 h BIATLON: rýchlostné preteky mužov na 10 km
14.10 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Jazda na terénnych nerovnostiach (moguls) - 3. kolo finále žien

Kompletný súťažný program
1.05 h CURLING: Miešané páry - 7. kolo: Nórsko - Čína, Fínsko - USA, Švajčiarsko - OŠR, Kanada - Kórejská republika
2.00 h KRASOKORČUĽOVANIE: Tímová súťaž - krátky tanec
2.00 h SNOUBORDING: Slopestyle - 1. kolo finále mužov
2.32. h SNOUBORDING: Slopestyle - 2. kolo finále mužov
3.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Zjazd mužov
3.04 h SNOUBORDING: Slopestyle - 3. kolo finále mužov
3.45 h KRASOKORČUĽOVANIE: Tímová súťaž - krátky program žien
5.30 h SNOUBORDING: Slopestyle - 1. kolo kvalifikácie žien
5.40 h KRASOKORČUĽOVANIE: Tímová súťaž - voľný program športových dvojíc
6.32 h SNOUBORDING: Slopestyle - 2. kolo kvalifikácie žien
7.15 h BEH NA LYŽIACH: Skiatlon mužov na 15+15 km klasickou a voľnou technikou
8.00 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Preteky mužov na 5000 m
8.40 h HOKEJ - ŽENY: A-skupina: Fínsko - USA
11.30 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Jazda na terénnych nerovnostiach (moguls) - 2. kolo kvalifikácie žien
12.00 h SANE: Jednotlivci - 3. a 4. jazda
12.05 h CURLING: Miešané páry - prípadné eliminačné zápasy o postup do play-off
12.15 h BIATLON: rýchlostné preteky mužov na 10 km
13.00 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Jazda na terénnych nerovnostiach (moguls) - 1. kolo finále žien
13.10 h HOKEJ - ŽENY: A-skupina: Kanada - OŠR
13.35 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Jazda na terénnych nerovnostiach (moguls) - 2. kolo finále žien
14.10 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Jazda na terénnych nerovnostiach (moguls) - 3. kolo finále žien