Pozrite sa, čo odhalila modelka vo finále, v GALÉRII

Prebiehalo finále Ligy majstrov v roku 2019 medzi Liverpoolom a Tottenhamom, keď zápas museli na niekoľko minút prerušiť. Na ihrisko totiž vbehla spomínaná Kinsey v odvážnych plavkách, v ktorých pri prudkom pohybe nechtiac odhalila aj to, čo nemal nikto vidieť. Svoj kúsok zopakovala blondína aj počas Svetového pohára mužov v lyžovaní v Schladmingu.

Modelku, ktorú pred futbalovým finále sledovalo na instagrame zopár desiatok tisíc sledovateľov, dnes sleduje 3,6 milióna. „Nebola som absolútne pripravená na to, čo nasledovalo po zápase. Bolo však vzrušujúce, že som do toho šla. Ukázalo mi to, že robím veci nadoraz a mohla som sledovať, kam to až zájde. Milujem žiť naplno,“ vrátila sa Kinsey k svojmu „slávnemu“ momentu v rozhovore pre Names magazine.

Američanka svoj výpad vo finále využila na propagáciu pornostránky, po zápase skončila vo väzenskej cele. Stálo to však za popularitu, ktorú jej odvážny moment vyniesol. „Som veľmi vďačná za túto skúsenosť, pretože mi pomohla rozšíriť publikum a teraz ma sledujú ľudia z celého sveta,“ dodala sexi Wolanski.