POZRITE SI NAHÉ FOTO NARUŠITELIEK V GALÉRII

Kto by si nepamätal na posledné finále Ligy majstrov spred dvoch mesiacov medzi Liverpoolom a Tottenhamom. Modelka Kinsey Wolanski vtrhla na ihrisko, nehoda s plavkami spôsobila, že ukázala, čo skrýva v tých najintímnejších partiách a jej sláva vystrelila raketovou rýchlosťou. Z niekoľko desiatok tisíc fanúšikov mala Kinsey za krátky čas tri milióny a pár desiatok obnažených sekúnd na ihrisku z nej urobilo hotovú celebritu.

Populárnu Kinsey však totálne zatienila Slovenka Samantha, ktorá vtrhla na ihrisko v zápase Európskej ligy medzi Slovanom Bratislava a PAOK Solún. Pred svojím "výletom" na ihrisko vyzliekla tričko a čo čert nechcel, na hracej ploche mala nehodu so spodnou bielizňou a celému svetu aj futbalistom odhalila, čo skrýva pod ňou.

To však je len zlomok z narušiteľov, ktorí si pred celým svetom na ihriskách užili svojich päť minút slávy. Z vtrhnutia na ihrisko sa miestami stáva doslova hobby. Niektorí narušitelia si dajú námahu a vyrobia si na svoj akt bláznivý kostým, iní si nerobia starosti a vybehnú kompletne nahí.