Pozrite si FOTO z krádeže bytu v GALÉRII

Polícia na svojom facebooku opísala detaily, ako ku krádeži prišlo a pridala aj zábery rovno z krádeže, ktorú vykonala dvojica zlodejov. "Podľa doterajších informácií doposiaľ neznámi páchatelia vo večerných hodinách v čase od 19.30 do 20.15 h v sobotu dňa 18.09.2021 vošli do priestorov obytného domu, kde na najvyššom poschodí otvorili okno na chodbe a vošli na šikmú strechu tohto domu. Odtiaľ sa dostali k oknu vedúceho do jedného z bytov, na ktorom rozrezali roletu, vypáčili okno a vošli do vnútorných priestorov bytu. Nakoľko v byte sa nachádzali psy, z bytu utiekli a k odcudzeniu vecí nedošlo," píše polícia na svojom facebooku.

 

„Páchatelia sa presunuli na terasu vedľajšieho bytu, kde vypáčili dvere vedúce z terasy do bytu. Z jeho vnútorných priestorov následne odcudzili dva kusy cestovných kufrov, do ktorých páchatelia vložili odcudzené veci. Z bytu následne páchatelia odišli na doposiaľ neznáme miesto,“ dodáva polícia a obracia sa na verejnosť so žiadosťou o spoluprácu v súvislosti s odhalením a chytením zlodejov.

Kontaktovali sme aj samotnú Cibulkovú a jej manžela Michala, ktorí sa mali v tom čase nachádzať na dovolenke v Toskánsku. Na naše dotazy však nereagovali. Nepríjemnú situáciu odmietol komentovať otec našej bývalej hviezdnej tenistky. “Nemám sa k tomu vôbec prečo vyjadrovať. Ďakujem za pochopenie,” povedal pre náš portál Milan Cibulka. Rovnako tak sme nepochodili ani u Kataríny Cibulkovej.