Luxusné sídlo sa tak pre Lelu stáva zlatou klietkou, v ktorej jej síce nič nechýba, ale musí preglgnúť jednu horkú slinu za druhou. Zdá sa, že po poslednom výlete Vémolu na juh Francúzska dá slovenská sexbomba zbohom prepychovému domu. Jej slová an sociálnej sieti hovoria o tom jasne. „A tie dve ku*vy, ktoré s tebou leteli, vás fotia? Prečo si s nimi nedáš fotku? Nehraj to na instagrame na rodinku. Veľa ľudí vie, že zrovna ty anjel nie si a mne už pretiekla trpezlivosť. Klamstiev už bolo dosť! Zbytočne sa fotíš s chlapmi,“ okomentovala Lela partnerov záber na Instagrame. 

Zdá sa, že Slovenka s obrými umelými prsiami je pre Vémolu len ďalším pompéznym doplnkom do honosného domu. Vémola je zaťažený na akvária, televízie a čiernu farbu. Prepychové sídlo bojovníka, ktorý tvorí pár a spoločne čaká dieťa so slovenskou playmate Lelou Ceterovou, je prešpikované akváriami, televízormi a čiernou farbou. Čierna panuje hlavne spálni. „Má tu byť maximálna tma. Keď si nedám budík, tak sa nezobudím, tak dobre sa tu spí,“ opísala spálňu Lela pri iSport.cz.

Karlosovi zatiaľ chýba v doma miestnosť na trénovanie s posilňovňou. „Ako sa hovorí, tak to najlepšie nakoniec,“ priznal Terminátor pred pár mesiacmi . I keď posilňovňu nemá, ale za to sa jeho Vémoland mohol premenovať na aqualand. Päť žralokov a veľké morena v jednom akváriu je ešte nič. Stredobodom relaxačnej miestnosti nie je sauna alebo veľká vírivka, ale terárium s krokodílom.

Zábery z prepychového bývania Vémolu si pozrite vo FOTOGALÉRII!