HORÚCE FOTO Adamsovej s polovičkou nájdete TU!

Nicola Adamsová je dvojnásobnou olympijskou víťazkou v boxe, keď zlaté kovy získala na domácich OH v Londýne a rovnaký úspech zopakovala aj o štyri roky v Riu de Janeiro. Britka ukončila kariéru vlani po nepríjemnom zranení oka a má tak aspoň viac času na svoju sexi polovičku. Tou je modelka a instagramová hviezdička Ella Baigová. Pri pohľade na ňu zrejme zaplače nejeden muž, keďže u nej ako lesbičky nemajú šancu.

Silikónová kráska Ella dráždi svojimi zábermi na sociálnych sieťach v najrôznejších pozíciách, no toto telo patrí len bývalej boxerskej šampiónke. Adamsová sa opačnou sexuálnou orientáciou nikdy netajila a v Anglicku patrí medzi najvplyvnejšie postavy hnutia LGBTI.

Adamsová je s mladou blondínkou šťastná a svoju lásku už viac nechcú skrývať. Pred pár dňami si v ruka v ruke vyrazili do spoločnosti. Pár si užil známy londýnsky kabaret. I keď je Nicola na britských ostrovoch rešpetovanou osobou, tak ten večer fotografi mierili viac na jej milenku. Ella totiž dorazila v outfite, nad ktorým krútili hlavu módni kritici celého kráľovstva. Je oblečená alebo nahá? Odpovede vám dajú zábery vo FOTOGALÉRII!