Erotikou nabité zábery sexi Nory si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Chytal v Manchestri United, Evertone a kariéru ukončil v domácej súťaži v drese Colorada Rapids. Vo farbách americkej reprezentácie odohral až 121 zápasov. Úctyhodná porcia zápasov. Všetko podčiarkuje napríklad ocenenie pre najlepšieho futbalistu USA v roku 2008  a 2014.

Na športovom dôchodku si konečne bude môcť užívať viac času so svojou sexi priateľkou Norou Segurou. Plavovlasá kráska možno aj sama už posledné roky „motivovala“ Howarda, aby skončil s kariérou. Na Instagram vešala také erotické fotky, že mnoho futbalistov by k nej utieklo aj počas finále ligy majstrov.

Nora Segura a Tim Howard tvoria pár už 5 rokov.
Nora Segura a Tim Howard tvoria pár už 5 rokov.
Zdroj: Profimedia

Rodáčke zo Štokholmu učarovalo divadlo a je aj príležitostnou herečkou. „Vždy mi hovorili, aby som sa starala nielen o telo aj myseľ,“ priznala raz vyznávačka budhizmu Nora, ktorá hovorí štyrmi jazykmi. Bojuje proti domácemu násiliu a aj za ochranu práv zvierat. Že je exhibicionistka nepotvrdzuje len na divadelných doskách, ale aj na Instagrame, kde by sme fotografiu hraničia s filmami pre dospelých hľadali len ťažko. Veď presvedčte sa sami!

Erotikou nabité zábery sexi Nory si pozrite vo FOTOGALÉRII!