Drsná kritika od legendárneho Hochschornera: Kuzminová mala zostať radšej v Rusku!

Deväťtýždňový synček Liam je podľa jej slov veľmi dobré dieťa. „Malý veľmi neplače, len keď chce papkať. A tak, keď sme už v noci hore, zapnem telku a pozerám olympiádu. Sledujem takmer všetko, ale najmä biatlon, krasokorčuľovanie, lyžovanie či hokej“, prezradila Oľga.

Američania majú pred zápasom so Slovenskom strach: Našim hokejistom odmietajú podať ruky!

Čo ju doteraz najviac fascinovalo ako bývalú krasokorčuliarku? „Výkon športovej dvojice Savčenková-Mussot. Bol to podľa mňa absolútny top olympiády. Voľnú jazdu predviedli bez jedinej chybičky. Mala som až slzy v očiach a zimomriavky. Aľonu poznám 20 rokov. Spolu sme trénovali počas môjho pôsobenia v Oberstdorfe. Zaslúžila si to. Je to jej piata olympiáda, tretí partner. On je tiež absolútne pohodový normálny človiečik,“ skonštatovala naša bývalá reprezentantka, ktorej najlepším umiestnením je 7. miesto z ME v Bratislave.

Prvý rozhovor Kuzminovej po zlatej medaile v Pjongčangu:

FOTO Francúzska krasokorčuliarka prežila počas vystúpenia nočnú moru: Jej prsník teraz obdivuje celý svet!

Nadšená bola aj z výkonov Nasti Kuzminovej. „Gratulujem jej. Paráda! Ale víťazstvo patrí jej, nie Slovensku. Nie je to náš výsledok práce. Posledná generácia, ktorá niečo dosiahla bola Halinárovej a Mihókovej. Tie dávno skončili a odvtedy sme nevychovali nič. Záblesk Fialkovej a to je všetko. Bieda bied. Všetci sa budú teraz vytešovať a zase nebudeme nič robiť. Naša Nasťa... Ale pýtam sa, čo sme urobili my, aby sme mali takú Nasťu? Máme tam dievčatá, ktoré sú osemdesiate. A to čo šli na olympiádu? My sme sa museli kvalifikovať,“ dodala Oľga.

FOTO: Krasokorčuliarka Beständigová dráždi: Chystám sa na dráhu modelky

V noci si pozrie aj náš hokej. „Chalanom budem držať palce. Podľa mňa sme nemohli očakávať famózne umiestnenie. Niečo sa spravilo v hokeji, ale chvíľu to potrvá, kým sa niekam prepracujeme. Verím, že naši na druhý pokus Ameriku zdolajú,“ uzavrela.

Takto privítali Kuzminovú v Slovenskom dome: