Čo je so 7-násobným majstrom sveta F1 by sa mohli fanúšikovia dozvedieť už čoskoro, keď sa objaví dokumentárny film s názvom Schumacher. Podľa britského portálu Express sa pri tejto príležitosti dostanú na verejnosť prvýkrát súkromné zábery Michaela.

„Od hrozného pádu na lyžiach vo francúzskych Alpách v roku 2013 športovú superhviezdu nikto nevidel. Schumacherov súčasný zdravotný stav nie je známy, pretože jeho rodina a blízki sa rozhodli mlčať, ale teraz milióny fanúšikov uvidia v dokumente čerstvé záznamy svojho hrdinu,“ vyhlásili tvorcovia.

Prečo sa tak ide diať, keď rodina už takmer sedem a pol roka mlčí a nepodáva žiadne informácie, je tak trocha záhadou. Podľa portálu Daily Mirror k tomuto rozhodnutiu dospelá celá rodina. „Rodina Schumacherovcov sa otvorila možnosti kamier v dome a súkromné zábery sa objavia v novom dokumente. Povolenie na natáčanie dostali nemeckí kameramani Michael Veh a Hans-Bruno Kamertons,“ napísal portál.

Pandémia odložila premiéru dokumentu, v ktorom sa objaví aj Michaelova žena Corinna, brat Ralf aj dcéra Gina-Maria a syn Mick. Pred pár dňami Corinna dokonca tlmočila Michaelove slova, aby v dokumente bolo čo najviac správ o jeho zdravotnom stave. To potvrdzuje len jediné, že Michael dokáže komunikovať s okolím. Viac sa však dozvieme z pripravovaného dokumentu.

Zábery Michaela Schumachera si môžete pozrieť vo FOTOGALÉRII!