Na akých luxusných tátošoch prišli naši reprezentanti, si môžete pozrieť TU

Je známe, že športovci si potrpia na nablýskané a luxusné automobily. Rovnaké je to aj v prípade slovenskej hokejovej reprezentácie.

K tímu trénera Craiga Ramsayho sa v utorok pripojila už aj trojica zámorských posíl Marko Daňo, Martin Marinčin a Erik Černák. Útočník Winnipegu Jets Marko Daňo sa nechal priviezť luxusnou taxislužbou. Šofér mu odniesol veci až do útrob popradského štadióna.

Zahanbiť sa nenechal ani obranca Toronta Maple Leafs Martin Marinčin, ktorý prišiel na BMW X5. Ak by ste mali záujem o tento kúsok, pripravte si približne 70 tisíc eur.

Mladý bek Tampy Bay Erik Černák prifrčal na luxusnom Mercedese triedy S, ktorého cena sa pohybuje okolo 100 tisíc eur.

Naši hokejisti pred prípravným zápasom s Veľkou Britániou: Na zraz prišli na luxusných tátošoch
Zdroj: Michal Smrčok

23-ročný slovenský obranca Christián Jaroš má zrejme v obľube nemeckú značku. Na jeden z posledných reprezentačných zrazov prišiel na Mercedese triedy E. Jeho hodnota sa pohybuje okolo 50 tisíc eur.

Kapitán nášho mužstva Andrej Sekera pricestoval na reprezentačný zraz spoločne s útočníkom HK Nitra Róbertom Lantošim na luxusnom Audi Q7, ktorého cena je približne 70 tisíc Eur.

Parádnym kúskom sa môže pochváliť aj obranca Švédskej Mory Marek Ďaloga, ktorý prevetral nablýskanú Audinu v športovej verzii. Hodnota tejto mašiny sa pohybuje okolo 100 tisíc eur.

Syn hokejovej legendy a útočník HK Poprad Dávid Bondra prišiel na zraz na modeli Mercedes triedy S. Jeho cena sa pohybuje okolo 100 000 Eur.

Opora nášho tímu Marek Čiliak je fanúšikom nemeckých automobilov. Na kemp dorazil na luxusnom športovom BMW M3. Cena tohto kúsku je je približne 70 tisíc eur.

Na akých luxusných tátošoch prišli naši reprezentanti, si môžete pozrieť TU

Môže vás zaujímať:

Bonjour, madame! Saganova žena prekvapila Slovensko veľkou zmenou: Wau, Katka, toto sme netušili!

Saganova Katka prekvapila verejnosť: Skončila v kostole, v bielom a... verejné vyznanie lásky!

Najnechutnejšie FOTO Sagana, aké ste kedy videli: Fuj, z tohto vás prejde aj chuť do jedla!