Slovenská biatlonová kráska fanúšikov nepoteší: Radikálne rozhodnutie tesne pred olympiádou!

Sympatická rodáčka z Liptovského Mikuláša je naším tajným želiezkom v ohni, pretože pri troche šťastia môže z Pjongčangu priniesť cenný kov. Klaudia kvôli olympiáde upravila celú sezónu, počas ktorej ladila formu na preteky pod piatimi kruhmi. Štartovať bude v disciplíne slopestyle a Big air. „Už mesiac som v americkom Colorade, kde trénujem s kamarátmi Američanmi. Nie je to však americká reprezentácia, pretože tá mala tréningy inde,“ povedala nám 24-ročná snowboardistka.

Naša medailová nádej Medlová EXKLUZÍVNE: Kam odišla ladiť formu na olympiádu?

Medlová sa na Slovensku objavila na konci novembra, potom išla do Pekingu, čo len potvrdzuje, že je v olympijskej sezóne poriadne rozlietaná. „Minulé roky som trávila väčšinu času doma, no teraz som bola od augusta na Slovensku asi tak desať dní,“ reagovala Klaudia, ktorá priblížila, ako vyzerali jej posledné dni pred štartom olympiády.

Vlhová urobila nečakané a ťažké rozhodnutie: Zruší štart na olympiáde?!

Naša medailová nádej Medlová EXKLUZÍVNE: Kam odišla ladiť formu na olympiádu?

„Tréningy som mala dvakrát denne, vždy ráno na slopestyle, a potom od siedmej večera do desiatej na Big air, po ktorom som zaľahla do postele. Tiež som každý deň v posilňovni, navštevujem fyzio a tiež si dávam aj trochu oddychu vo wellnes,“ opísala Klaudia, ktorá dostala pozvanie na X-games. „Toto podujatie je v Amerike veľmi obľúbené a som vďačná, že som tam už po tretíkrát bola pozvaná,“ dodala.

Stihla naša pretekárka v Amerike aj nakupovať, či sa inak zabaviť? „Príliš ani nebol čas na shoppingovanie. Je pravda, že s X-games sú spojené veľkolepé koncerty a veľa zábavy. To je však len pre divákov, my jazdci sme na to nemali čas,“ uzavrela Klaudia.