Diletta zalarmovala políciu, keď ju o druhej nad ránom zobudila SMS-ka od alarmu s informáciou o vniknutí do jej bytu v Miláne. Polícia dorazila na miesto a správy potvrdila. Nešlo o falošný poplach. Niekto vyrazil dvere a rozhádzal celý byt. Nakoniec si prišiel na svoje. „Ukradli 8 hodiniek, vrátane štyroch luxusných značky Rolex, náhrdelníky, prstene a hotovosť v hodnote 6000 eur, kreditné karty a aj osobné doklady,“ opísala Leotta. Spolu jej vznikla škoda za 150-tisíc eur.

Zlodeji našli všetko v malom trezore, ktorý sa ani nepokúšali na mieste otvoriť, ale si ho odniesli so sebou. Podľa prvých správ polície majú mať prsty v lúpeži profesionáli. Štýlom, akým bola krádež vykonaná, sa podobajú špecialistom na bytové vlámačky z Gruzínska alebo lupičom zo štátov bývalej Juhoslávie.

Diletta patrí medzi najatraktívnejšie športové reportérky sveta. Na Instagrame ju sleduje viac ako 6 miliónov fanúšikov nie je to jej prvá skúsenosť s krádežou. Pred pár rokmi sa jej hackeri dostali do mobilného telefónu a odvtedy jej nahé zábery kolujú po internete. Pokochať sa nimi môžete vo FOTOGALÉRII!