Obranca Emre Asik hral za Fenerbahce, Galatasaray a dokonca aj Besiktas Istanbul. S národným tímom skončil tretí na majstrovstvách sveta 2000 a na EURO 2008 taktiež tretí. Za svoju kariéru si vykopal celkom slušné peniaze. Preto niet divu, že na neho doslovne začala poľovať. Z prípravy vraždy obvinili jeho exmanželku Yagmur Asikovú, s ktorou má tri deti. Len čo Emre podpísal rozvodové papiere, rozhodla sa ho zbaviť.

 

Lenže v jej pláne sa našlo slabé miesto. Zľakol sa totiž jej milenec Erdi Sungur, ktorý príbeh rozrozprával aj do médií: „Mal som s ňou pomer a len rozmýšľala, ako zbohatne po jeho smrti. Požiadala ma, aby som ho zabil, ale odmietol som to. Raz priniesla kúsok mäsa a povedala, aby som naň strieľal. Vystrelil som, ale kričal po nej, že to nemôže urobiť. Veľmi sa za to nahnevala.“

Keď milenec odmietol, tak Yagmur sa snažila nájsť si nájomného zabijaka. Núkala mu 1,2 milióna dolárov. Erdi však nechcel mlčať a verejnosť s políciou zoznámil s jej beštiálnym plánom. Asikovi tak pravdepodobne zachránil život.

Sexi zábery mrchy si pozrite vo FOTOGALÉRII!