Prekonal operáciu meniskua a prišla ďalšia rana. Terminátora sklátil po Attilovi Véghovi už aj zákerný koronavírus. "Len som si doliečil koleno, tak na mňa vletelo toto. A vzhľadom k tomu, že do zápasu veľa času nezostáva, tak to zatiaľ veľmi dobre nevyzerá. Každopádne vás budem informovať. Držte sa a dávajte na seba pozor," odkázal český zápasník fanúšikom.

Lenže kým on rozmýšľa nad najbližším zápasom, tak v problémoch je aj jeho partnerkla Lela Ceterová a 8-mesačná dcérka Lili. Obe totiž taktiež bojujú s koronavírusom. najhoršie to však zvláda dieťatko. „Má naozaj silnú horúčku, štyridsiatky teploty,“ opísal prejavy choroby na bábätku. "Trvá to už tretí deň. Lekárky nám povedali, že to môže pretrvávať aj päť dní. A keď teploty nepoľavia, máme ju zobrať na Bulovku na infekčné oddelenie. Teraz sme ako na ihlách,“ poznamenal Vémola

Vémola sa najprv držal od svojich dievčat ďalej, ale keď prišli pozitívne testy aj pre ne, opäť začal s ními bývať pod jednou strechou. Našťastie Terminátor za vybojované peniaze postavil dostatočné sídlo na to, aby im ani počas karantény nič nechýbalo. Posilňovňa, bazén, luxusné detská izba... doma majú všetko, na čosi len človek spomenie.

Ako to vyzerá v luxusnej karanténe Vémolu, si pozrite vo FOTOGALÉRII!