Pozrite sa, čím šokovala Cibulkovú Bartoliovú na dovolenke, v GALÉRII

Bývalej tenistke robia spoločnosť okrem manžela Michala aj modelka Barbora Franeková, zakladateľka estetickej kliniky Natália Selveková či maliarka Zdenka Tajbošová a partička sa už tradične na sociálnej sieti pochválila zábermi z ich dovolenkového programu.

Cibulková a spol. však nevylihujú len na pláži. Zákutia ostrova spoznávajú aj na jachte, kde si kúpanie v mori a chytanie bronzu užívajú predsa len o niečo viac a k tomu majú aj viac súkromia. Dovolenkové zábery Cibulkovej komentujú okrem iných viaceré bývalé aj súčasné tenistky a zároveň jej kamarátky. „Potrebujem viac fotografií. Moju dovolenku na pláži prežívam prostredníctvom teba,“ napísala pod jednu z fotiek Španielka Garbine Muguruzová.

Takto si Cibulková užívala minulý rok v Chorvátsku:

Keď sa partička nešantí na jachte, najmä ženské osadenstvo si užíva nákupy, ako inak, luxusných značiek oblečenia. „Ten tvoj outfit od Dioru. Musíme ísť na spoločnú nákupnú dovolenku,“ komentovala Francúzka Marion Bartoliová.

Slovenská extenistka však najviac prekvapila už počas cesty do Capri a šokovala práve bývalú francúzsku tenistku a víťazku Wimbledonu z roku 2013. Dobrá kamarátka Cibulkovej Bartoliová sa pri pohľade na niektoré zábery poriadne čudovala. Pozrite si v GALÉRII, čo Francúzku prekvapilo.