Humbuk v Splite. Mesto na pobreží Jadranu privítalo už mnoho športových hviezd, ale toto leto je špeciálne. Ako štartovací bod pre svoju dovolenku si ho vybral Michael Jordan. V nedeľu podvečer pristál na neďalekom letisku a namieril si to rovno do prístavu. Oblečený v čiernom tričku a čiernych kraťasoch vlastnej značky nepripomínal žiadnu celebritu, až kým nezačal v sprievode ochranky a manželky  kráčať smerom k najväčšej jachte, ktorá kotvila v splitskom prístave.

Dní letnej dovolenky strávi na plavidle s menom O´Pari, ktorá sa plaví pod vlajkou Malty. Je to jedno z najluxusnejších plavidiel, aké môžete stretnúť v Stredozemnom mori. Má špeciálne apartmány, VIP izby, interiér je z mramoru, dokáže na ňom pristáť helikoptéra a samozrejmosťou je bazén a vírivka. Týždeň na jachte stojí milión eur, ale čo to je pre najbohatšieho športovca planéty. Hoci Jordan vlastní podnik na výrobu tequily, tak do Chorvátska si zobral inú značku. Nabalil si 25 fliaš jednej z najluxusnejších značiek alkoholu  Clase Azul Plata. Cena jednej začína na 150 eurách, ale môže sa vyšplhať až na 4000 eur za Ultra Tequilu.  

Že je Jordan v prístave sa roztrúbilo po letovisku rýchlosťou blesku. V nedeľu večer stáli pod jachtou desiatky nadšencov a kričali: „Jordan, Jordan.“ Legenda sa na tom s cigarou v ústach výborne bavila. Fanúšikov si natáčala na mobil a niekoľkokrát im zakývala. Američan pravdepodobne nezostane trčať v prístave, ale svoj dočasný domov na vlnách poriadne prevetrá popri pobreží Jadranského mora.

Ako vyzerá Jordanov luxus a užívanie si dovlenky, si pozrite vo FOTOGALÉRII!