Na hrade Krásna Hôrka uvidíte už túto sobotu súboj legiend. V čom si zmeria sily hviezdny bojovník Attila Végh a ikonický futbalový útočník Róbert Vittek? Nechajte sa prekvapiť! Každopádne je pre fanúšikov a účastníkov pripravený bohatý program 1. ročníka podujatia The Race. Okrem spomínaných dvoch mien sa môžu fanúšikovia tešiť aj na ďalšieho bojovníka Gábora Borárosa či na paralympijskú hviezdu Henrietu Farkašovú.

„THE RACE OBSTACLE v sebe ukrýva viac ako len víkendovú zábavu. Našim cieľom je podpora športu ako životnej formy, popularizácia behu a zdravého životného štýlu, budovanie medzinárodných vzťahov a taktiež neustále napĺňanie dobročinných cieľov. Prvý ročník THE RACE sa uskutoční pod monumentálnymi hradbami hradu Krásna Hôrka. 10% z výťažku predaných lístkov venujeme na rekonštrukčné práce požiarom zasiahnutého hradu,“ sľubujú organizátori na oficiálnom webe podujatia.

Ak chcete vidieť našich športovcov v netradičných úlohách, neváhajte ani sekundu! Koniec koncov, aj vy sa môžete zúčastniť bohatého programu, ktorý začína v sobotu 22. augusta od 9.00. Pozrieť si ho môžete na tomto odkaze.