Posledné FOTO Kobeho Bryanta a dcéry pred smrťou si pozrite TU!

Na palube s nimi bol taktiež 56-ročný bejzbalový tréner John Altobelli, ktorý viedol 27 rokov družstvo univerzity Orange Coast, spolu so svojou ženou Keri a 13-ročnou dcérou Alyssou. Spolu s posádkou počet obetí vystúpal napokon na deväť.

Bryantova helikoptéra sa zrútila v blízkosti mesta Calabasas v štáte Kalifornia, asi 65 kilometrov severozápadne od Los Angeles, v nedeľu ráno približne o desiatej hodine miestneho času. Rodiny sa presúvali na basketbalový zápas mládežnickej ligy. Denník Los Angeles Times uviedol, že helikoptéra havarovala v hmlistom počasí a požiar sťažoval záchranným zložkám dostať sa bližšie k nehode. "Hmly bolo priveľa. Počasie nenapĺňalo minimálne podmienky pre vzlietnutie," vysvetľoval podľa ESPN hovorca policajného oddelenia v Los Angeles Josh Rubenstein.

Bryant a dcéra Gianna boli spolu aj pred tragickou smrťou. Posledné zábery oboch sú zo soboty. Deň pred nešťastím hrala Gianna zápas za otcovu Mamba Sport Academy. Kobe sedel pri tom na lavičke a snažil sa dcéru usmerňovať. Jeho snom bolo vidieť hrať Giannu na vrcholovej úrovni.ň

Posledné FOTO Kobeho Bryanta a dcéry pred smrťou si pozrite TU!