Pikantné zábery sexi golfistky si pozrite TU!

Na Instagrame má takmer dva milióny fanúšikov, ktorí by dali čokoľvek za stretnutie s ňou. V golfe síce dieru do sveta zatiaľ neurobila. V roku 2015 dostala pozvanie na turnaj Ladies European Tour. Vtedy sa začalo hovoriť o tom, že pozvánku na toto podujatie si nezaslúžila výkonmi, ale svojimi prsiami a vyzývavým oblečením na „gríne“.

„Bol to vtedy na mňa veľký tlak. Stresovalo ma to, ale získala bohaté skúsenosti. Avšak chcela som skončiť s golfom,“ rozhovorila sa pre The Guardian rodáčka z Colorada a pokračovala: „Bolo to veľmi nespravodlivé, keď si ľudia mysleli, že som sa tam dostala len kvôli môjmu oblečeniu a výzoru. Ľudia obťažovali mňa aj moju rodinu. Dokonca sa mi vyhrážali smrťou a ja som len chcela hrať golf.“ Neskôr sa sexbomby z "grínov" zastal Rory McIlroy.  Severný Ír povzbudil Paige svojou rečou o tom, ako jej športové outfity kvituje a aj on sám sa snaží vyhýbať golfovým stereotypom v obliekaní.

Paige sa do povedomia fanúšikov dostala aj inak ako výkonmi.  V roku 2017 sa hackerom podarilo ukradnúť z jej mobilného telefónu len jednu selfie fotku, ale tá stojí určite za. Paige na nej hrdo vystavuje svoje odhalené prsia v ľahkej rifľovej košielke. No a svojimi krivkami sa dostala do povedomia ešte raz, keď prikývla na pikantná fotenie pre slávny magazín Sports Illustrated. 

Napriek všetkým problém sa stále nebojí ukázať na gríne svoju ženskosť. Často trénuje len v tričku s ramienkami, ktoré bez podprsenky jej pýchu pomaly nedokážu udržať. Všetci fanúšikovia čakajú na silný švich, ktorý by mohol byť najväčším trapasom americkej golfistky.

Pikantné zábery sexi golfistky si pozrite TU!