Zaniolo pre zranenie nenastúpil na zápas od začiatku septembra. Za tri mesiace absencie na ihriskách a rekonvalescencie mal čas sa venovať aj súkromnému života. Musíme povedať, že vôbec nezaháľal a zarúbal poriadne vysoko. Podľa médií z Apeninského polostrova randí s modelkou a herečkou Madalinou Gheneovou.

Gheneová je považovaná za jednu z najsexi žien sveta a má štvorročnú dcéru. V minulost ju spájali s futbalistom Marcom Borriellom či hercom Gerardom Butlerom.Vzťah doteraz nepotvrdil ani jeden z dvojice, ale v Taliansku to berú ako hotovú vec. Dokonca až tak, že o tom nepíšu len bulvárne noviny ale aj serióznejšie.

Zaniolo posledné dva roky žil s modelkou Sara Scaperrottovou, ale po turbulentnom období sprevádzanom hádkami sa od nej odsťahoval. Pravým dôvodom mala byť však rumunská herečka. Madalina je o 12 rokov staršia ako rímsky futbalový klenot. Za sebou má niekoľko milostných románikov, ktoré však ďaleko nezašli. V jej sieti skončili naozaj zvučné mená a nikto sa nemôže čudovať, že sa jej podarilo mať pletky aj s Erosom Ramazzottim. Jej pôvab a šarm podlomia kolená väčšine mužov sveta, presvedčte sa o tom vo FOTOGALÉRII!