Lenhardtová sa narodila v Poľsku a do povedomia širokej verejnosti v roku 2021, keď sa ukázala v šou „Next Top Model Germany“. Kasia Lenhardtová sa v posledných rokoch objavovala po boku futbalistu Jeromea Boatenga. Pár oznámil rozchod 2. februára a odlúčenie sprevádzali špinavosti. Obranca sa vyjadril, že ho chcela zničiť a zruinovať jeho kariéru. „Nikdy som nechcel, aby sa náš vzťah vôbec začal. Vydierala ma,“ vyhlásil futbalista. Smutná správa o smrti jehzo ex ho zastihla v Karate, kde s Bayernom bojuje na majstrovstvách sveta klubov.

Nad jej smrťou viselo niekoľko otáznikov, ktoré trápili širokú verejnosť. Napríklad aj to či za jej smrť nemôže niekto ďalší. Berlínska prokuratúra však vylúčila cudzé zavinenie a celý prípad uzavrela. "Zabitá nebola. Vyšetrovanie som nerobil sám, ale boli pri tom aj zamestnanci berlinského oddelenia súdneho lekárstva aj zástupcovia kriminálnej polície. Posmrtné vyšetrenie Kasie prebehlo nezávisle, absolútne svedomite a jeho výsledky boli odovzdané prokurátorovi transparentným spôsobom,“ napísal na sociálne siete patológ z Ústavu súdneho lekárstva Michael Tsokos.

Boateng si tak môže vydýchnuť. A možno na chvíľu stíchnu hlasy o tom, že práve on je zodpovedný za jej smrť. Bývalá modelka Playboya Melissa Howeová dokonca obvinila obrancu Bayernu Mníchov, že dohnal svoju bývalú priateľku Kasiu Lenhardtovú k samovražde.

Sexi zábery krásnej modelky si pozrite vo FOTOGALÉRII!