Už na začiatku roka sa Marián pochválil o prírastku do garáže v jednom zo svojich podcastoch s Borisom Valábikom. Bývalý obranca si ho doberal pre farbu, ktorú si vybral. „Lamborghini má byť exotickej farby, aby tam vynikli tmavé prvky na karosérii,“ vysvetľoval „brambor“ výber odtieňa karosérie.

S peniazmi zarobenými za takmer 20 rokov v NHL by si mohol kúpiť akékoľvek auto. On však siahol po Lamborghini „Bentley Bentayga sa mi až tak nepáči. Skúšal som aj Rolls Royce SUV. Je to krásne pohodlné auto, ale asi už keď máš viac rokov alebo šoféra,“ opísal nákup nového tátoša hráč Ottawy.  

Podľa záberu, ktorý zverejnili na sociálnej sieti. Parkuje v Trenčíne v garáži najnovšie SUV Lamborghini model Urus „Som z neho unesený. Je to veľmi dobré, čo sa tak ja pohodlia. Keď sa prepne na športový mód, tak je to aj ako športiak,“ rozplýval sa Gáborík.

Urus má pod kapotou 650 koní a napriek tomu, že je to SUV a váži 2,2 tony, tak dokáže z 0 na 100 km/h zrýchliť  za 3,6 sekundy. Dosiahnuť pri tom maximálnu rýchlosť 305km/h. Základné cena automobilu je 180 – tisíc eur, ale dostane len naozaj „chudobnú“ verziu auta. Niektorí predajcovia ponúkajú lepšie vybavené modely aj za dvojnásobok ceny základnej  výbavy.

Zábery Lamborghini Urus ako má Gáborík si pozrite vo FOTOGALÉRII!