Pikantné zábery milenky Vémolu Zdenky si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Keď Ceterová napísala slávny status „K*rva ti rodinu nedá“, tak nikto nevedel, ktorú z Karlosovych kamarátok presne myslí. Nebola to dokonca ani Španielka Kristhin Gomézové, s ktorou sa slávny Čech fotil vo výťahu. Narážala pri tom na fitnesku Zdenku Černú. Prsnatá blondýnka sa pre Blesk.cz priznala, že mala milenecký pomer s Vémolom.

„Raz mi napísal na Facebooku a začali sme sa baviť. Minulé leto ma pozval do Prahy na zápas na Štvanici, kde bola aj tehotná Lela. A tak to začalo. Stretávali sme sa celý čas, čo som bola v Česku. Vedela som, že ma priateľku, ale vtedy som bola nezadaná a brala som to ako dobrodružstvo. Nijako mi neprekážalo,“ porozprávala Zdenka, ktorá dlhodobo žije v Nemecku.

Lenže dovtedy sa chodí s džbánom po vodu, kým sa nerozbije a nevera praskla. „Po nejakej dobe som sa s Karlosom pohádala. Meškal na rande a tak... Mala som pocit, že nemá u mne žiadny rešpekt. Preto som dala na Facebook fotku z jeho kúpelne. Potom ma požiadal, aby som ju zmazala a slúbila som to. Medzitým mi volala rozčúlená Lela. Povedala, aby som ju zmazala, ale na rozdiel od Kralosa veľmi silným tónom. To ma urazila a povedala som si, že nič mazať nebudem,“ popísala Černá.

Pár milencov nakoniec na dlhú dobu rozdelil až koronavírus. „S Karlosom to neskončilo a dodnes sme v kontakte. Zatiaľ sme sa však nestretli, pretože bola pandémia. Ja som v Nemecku, kde žijem. Chcel prísť, ale nelietali lietadla. Na mesiac sa odmlčal a teraz sa zase ozval, že kedy prídem do Česka,“ opísala vzťah na diaľku s bojovníkom prsatka, ktorá sa chystá do Česka v polovici septembra.

Pre Černú bola Lela tŕňom v oku. "Po celý čas o mne veľmi dobre vedela. Občas si aj píšeme, ale teraz si ma blokla. Karlos má jednu slabšiu stránku "kam vietor, tam plášť". Keď bol so mnou ohováral Lelu a keď s ňou, tak sa robil, že ma nepozná," priznala Černá pre Expres.cz. Bojovník MMA si podľa všetkého svoje milenky vydržiaval. Lenže prsnatej blondíne sa drahé dary málili: "Karlos mi sľubil, že mi urobí dieťa. Bez toho sľubu by som bola dávno preč. Mať dieťa bolo pre mňa viac, ako dostávať kabelky," vyhlásila Lula.

Pikantné zábery milenky Vémolu Zdenky si pozrite vo FOTOGALÉRII!