POZRITE SA NA KARLOSA A LELU V TÝCH NAJCHÚLOSTIVEJŠÍCH PÓZACH

Legenda českej MMA je známy tým, že sa vždy vyjadruje na rovinu a nesnaží sa zahmlievať. Rovnako je tomu aj tentoraz a bez väčších tajností odhalil dátum svadby so slovenskou playmate. „Pre mňa musí mať všetko nejaký význam. Takže dátum 28. júla, deň nášho prvého rande, ktoré sme mali na Žižkovskej veži, a preto to bude tam,“ prezradil pre portál Blesk.cz Karlos Vémola.

Veterán UFC navyše chystá nevídanú hostinu pre stovky ľudí. Aj keď je otázne, či mu to dovtedy dovolí zrealizovať pandemická situácia. „Myslel som si, že to nebude možné kvôli menšej kapacite. Ale bol som milo prekvapený, môže tam byť až päťsto ľudí. Väčšia už svadba byť nemusí,“ povedal spokojne.

Budúci novomanželia sa navyše chystajú na kúzelnej pražskej vyhliadke stráviť aj svadobnú noc. Majú k tomu totiž špeciálny dôvod. „Je tam One Room Hotel, kde sme boli na naše prvé výročie vzťahu, takže k tomu máme vzťah,“ pokračoval nadšený Vémola. Podobný názor so svojim slávnym snúbencom zdieľa aj Lela. „Som rada, že to bude práve tam, pretože naozaj milujem také vyhliadky. Myslím si, že to bude čarovná svadba,“ zdôverila sa pre Blesk.cz budúca pani Vémolová.

Ak si myslíte, že svadba Karlosa a Lely bude nudná, tak sa mýlite. „Terminátor“ už teraz ohasuje, že sa majú hostia na čo tešiť. „Špecialít tam bude veľa, ale chcem, aby to bolo tajomstvo. Naša svadba rozhodne nudná nebude!“ dodal odhodlane Vémola. „Máme nejaká esá. Svadba má byť o tom, že na ňu nezabudneme my dvaja, ale ani ostatní, ktorí na ňu prídu,“ dodala slovenská playmate.