FOTO z narodeninovej oslavy nájdete TU!

Gáboríkovci si už rok užívajú v trojici, keď do ich životov vstúpila dcérka Bella. Dievčatko hviezdny pár cez víkend pokrstil a následne vystrojili svojej dcérke aj narodeninovú oslavu. Manželia nezanedbali ani najmenšie detaily a okrem balónov, veľkej jednotky znamejúcej Bellin vek, pripravili pre hostí plný stôl maškŕt a aj krásnu tortu pre dcérku hýriacu mnohými farbami. 

Prvé narodeniny boli mimoriadne emotívnym momentom najmä pre krásnu manželku Gáboríka. Ivana napísala svojej dcérke dojímavý odkaz. „Pre niekoho deň ako každý iný. Ty si ho pre nás spravila výnimočným. Zo mňa sa stala mama a z nás rodina. Začiatky boli neľahké. Strach z nepoznaného. Pretlak emócií každého druhu. Nekonečný pocit zodpovednosti. Rešpekt pred všetkým novým, čo nás čaká. Dni sa miestami prelínali s nocou a víkendy už neboli predzvesťou oddychu. Život razom dostal nový rozmer. Plnohodnotnejší, láskavejší... Napriek tomu, že čas začal rýchlejšie plynúť, začala som si ho viac užívať. Naučila som sa väčšej trpezlivosti. Spánok som v rebríčku priorít nedobrovoľne presunula o pár priečok nižšie,“ rozpísala sa bývalá tanečníčka na Instagrame. 

Bella robí svojim rodičom radosť a materské povinnosti by polovička nášho hokejistu už nevymenila za nič na svete. „Prežívam vďaka tebe, Bella, to najkrajšie obdobie vo svojom živote a mám chuť vykričať do celého sveta, že BYŤ MAMOU JE ÚŽASNÉ! Ďakujem ti za rok bezhraničnej lásky. Za dni plné smiechu a radosti z tvojich pokrokov. Za to, že si z nás urobila rodinu a z nás tých najšťastnejších rodičov,“ dodala hrdá mama na margo prvého spoločného roka so svojou dcérkou.