PASUJEME MU TO! POZRITE SA NA ATTILU VÉGHA V ÚLOHE SERIÁLOVÉHO HERCA

Ide o veľmi ambiciózny projekt, ktorého súčasťou je práve náš najúspešnejší MMA zápasník. Jeho natáčanie značne spomalila celosvetová pandémia. Pre vírus Covid-19 sa jeho výroba spomalila o niekoľko mesiacov.  „Pôjde o osemdielny seriál. Nahrávať sme začali už minulý rok vo februári. Kvôli koronavírusu sa ale poriadne poposúvali termíny. Celé sa to pretiahlo a dotočené by to malo byť až tento mesiac,“ prezradil pre portál Šport24.sk Attila Végh.

Slovenský šampión v zmiešaných bojových umeniach však nebude len do počtu a postava, ktorú stvárni má svoju váhu. „Hrám tam negatívnu postavičku, takéto akoby legionára, alebo čističa. Myslím si, že sa objavím vo viacerých dieloch. Stvárnil som postavu, ktorá je dôležitá a ktorú potrebujú v deji,“ zdôveril sa držiteľ titulu prestížnej organizácie Bellator z roku 2013.

Pre Végha nejde o prvú hereckú skúsenosť. Zahral si už vo filme Malá ríša. V hereckej rodine sa mu podľa vlastných slov zapáčilo. „Je to výborná skúsenosť a veľmi ma to baví. Stretol som sa so skvelými ľuďmi a hercami. Myslím si, že mi to pasuje, najmä taká negatívna úloha. Vedel by som si predstaviť, že by som to robil aj v budúcnosti,“ odhalil „Pumukli“ svoje plány do budúcnosti.

Legendárny slovenský zápasník sa na pľaci stretol aj s Jánom Koleníkom, ktorý parí k najlepším slovenským hercom súčasnosti. Nemal však z neho žiadny prehnaný rešpekt. „Myslím si, že Jano je úplne normálny človek, na nič sa nehrá. Celkovo mi prišli aj ostatní herci ako bežní ľudia, boli milí a super sa s nimi robilo,“ dodal na záver Attila Végh.

Zábery Végha vo filme si pozrite vo FOTOGALÉRII!