Horúce FOTO Kylie Bax nájdete TU!

Novozélandská kráska dnes už na prehliadkových mólach nežiari, ale Kylie Bax aj ako 45-ročná očaruje svojou krásou a nielen tou. Blondínka nemala v minulosti najmenší problém predviesť svoje telo v plnej paráde a na niektorých akciách sa objavila v šatách, ktoré sa doslova ani nesnažili zakryť jej intímne partie. 

Kráska obliekala kúsky od značiek ako Chanel, Dior, Louis Vuitton, Armani, Gucci a mnoho ďalších. Vďaka úspešnej kariére si vo svete šoubiznisu našla aj množstvo priateľov. Dobre sa pozná s americkým prezidentom Donaldom Trumpom a v roku 2016 mu pred voľbami vyjadrila podporu. Bax však odmalička prepadla láske ku koňom a vďaka zarobeným peniazom si splnila sen.

Má vlastnú stajňu a žne jeden úspech za druhým. „Pamätám si, že som sedela v lóži svojich rodičov a sledovala Kentucky Derby. Vtedy som rodičom povedala, že si v Kentucky kúpim jedného dňa farmu a podarilo sa mi to! Takto som našla lásku v anglických plnokrvníkoch,“ povedala bývalá modelka, ktorá si svoj sen splnila na konci 90-tych rokov. Najväčšie úspechy z jej farmy dosiahol kôň Beauty Generation, ktorý v rokoch 2018 a 2019 vyhral všetkých desať pretekov na okruhu v Hong Kongu.